Miki Ots 8.54

Kontakt: mikicsserv@o2.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-02-03 13:43:23

Kubu

Pi3s m4 n0G3!

10939728
Call me!
Skąd: z jajka
Zarejestrowany: 2009-02-02
Posty: 669
Punktów :   
WWW

FABLE zapomniane opowieści

Więc mam fable gram mam dobrego save-a ^^ chcialem zalozyc profil na ktorym pogralbym na chatach ale zaden trainer mi nie dzialal wiec postanowilem ze zajme sie bugami ^^ i staram sie wszystkie zrobic xD

1. Życie podczas walki.
- Występuje w grze błąd, który nie pozwala postaci zginąć podczas używania czaru typu. Piekielny Ogień, takich czarów które trwają kilka sekund. Błąd ten pozwala nam atakować czarem przeciwnika który w momencie odprawania czaru (jeśli jest to boss bądź troll) nas również atakuje, z tym że wyjątkiem, że gdy zabierze nam całe życie a czar nadal "się robi" nie giniemy. Wystarczy błyskawiczne użycie potiona i gramy dalej jako "żywy trup"

2.Pokonywanie przeciwników krótko z łuku/kuszy.
Do tego służy czar wiele strzał, z każdym poziomem mnoży jedną wystrzeloną strzałę w kilka i zamiast np. obrażń 1*88 można mieć za jednym atakiem np. 4*88. W ten sposób pokonanie Jack'a Rzeźnika zajmuje 8 strzałów!!!

3.Za dużo wrogów? Nie zdążysz napiąć cięciwy? Żaden problem!
Tu używa się Spowolnienia Czasu. Dzięki temu umkniesz każdej broni!

4.Kopiowanie Srebrnych Kluczy

Jest to bug w grze, który pozwala nam na to że mamy na początki gry nawet 30 kluczy albo więcej.
Zaczynamy grę, przychodzimy trening itp., aż mamy misje "Broń sadów" albo "Zaatakuj Sady"wybieramy misje zależy jaką chcesz zrobić postać, kupujemy wędkę albo dostajemy za free od rybaka w "Przełęczy Rybaka" idziemy to sadów po srebrny klucz, który jest na końcu pomostu (Bąbelki) na prawej stronie mapki (Klawisz M), wyławiamy i klikamy na G i teleportujemy się to Gildii, mamy informacje czy na pewno anulować misje, klikamy od nowa i jesteśmy w lokacji obok, idziemy znowu to sadów i mamy z znowu bąbelki z kluczem, możemy tak robić to woli.


narazie stoje przy 4 bo robie jako 1 ;p ostatnio jak robilem to dobiem tak 24 klucze i sie save zrombal no ale ja sie nie dziwie jak autosave zapisywal co niecale 30sek. xD

jak ktos zna jakies trainery to dawac xD -> ja chyba mam jakas nowsza wersje bo trainery nie dzialaja xd


Sygnatura to tekst lub obrazek który może być dołączany do każdego posta. Możesz w niej wpisać co tylko chcesz. W sygnaturce działa BBCode, a włączone/wyłączone opcje będą pokazane przy jej edycji.
Maksymalna długość: 99999 / Maksymalna ilość linii: 999

Avatar jest obrazkiem, który będzie wyświetlany przy wszystkich Twoich postach. Możesz wysłać obrazek klikając w link poniżej. Pamiętaj o tym, że avatar będzie wyświetlany jeżeli zaznaczysz pole "Używaj avatara".

Offline

 

#2 2009-02-12 12:18:48

Eldoka

Player

Zarejestrowany: 2009-02-12
Posty: 22
Punktów :   -2 

Re: FABLE zapomniane opowieści

Jak można w to grać na cheatach To jest takie proste, że masakra D

Offline

 

#3 2009-02-17 15:14:38

Kubu

Pi3s m4 n0G3!

10939728
Call me!
Skąd: z jajka
Zarejestrowany: 2009-02-02
Posty: 669
Punktów :   
WWW

Re: FABLE zapomniane opowieści

niema chetow som trainery  mi niedzialaja ale sadsze ze jak by dzialaly to tesh lipa by byla xD


Sygnatura to tekst lub obrazek który może być dołączany do każdego posta. Możesz w niej wpisać co tylko chcesz. W sygnaturce działa BBCode, a włączone/wyłączone opcje będą pokazane przy jej edycji.
Maksymalna długość: 99999 / Maksymalna ilość linii: 999

Avatar jest obrazkiem, który będzie wyświetlany przy wszystkich Twoich postach. Możesz wysłać obrazek klikając w link poniżej. Pamiętaj o tym, że avatar będzie wyświetlany jeżeli zaznaczysz pole "Używaj avatara".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ordalicium.pun.pl www.german2008.pun.pl www.deltaforce.pun.pl www.benign.pun.pl www.pokecenter.pun.pl